Okunma

Google AdSense’in Arayüzü Değişiyor


26 Eylül 2011 Pazartesi 21:23
Google AdSense’in Arayüzü Değişiyor

İnternet sitelerinin, kullanıcılarının arayışlarına göre reklam getiren Google hizmeti AdSense’in arayüzü yenileniyor. Yeni arayüze geçiş için bir süredir seçenek sunan AdSense, kısa bir süre içerisinde eski arayüzü tamamen kullanımdan kaldıracak.

Üst köşede yer alan “Yeni AdSense arayüzünü deneyin” bağlantısını tıklayarak gerçekleştirebileceğiniz bu işlemin sonunda, hizmetin yeni özelliklerinden de faydalanabileceksiniz. Bir süre daha yeni ve eski arayüz arasında geçiş yapmanıza olanak sağlayacak olan Google’ın tam olarak neleri değiştirdiğini aşağıdaki linki takip ederek görebilirsiniz.

Yeni AdSense hakkında bilgi almak için tıklayın.

:: AdSense reklamları size hitap ediyor mu?

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google AdSense’in Arayüzü Değişiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google AdSense’in Arayüzü Değişiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google AdSense’in Arayüzü Değişiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "