Okunma

Google Analytics Kitabı Çıktı


16 Ocak 2014 Perşembe 14:14
Google Analytics Kitabı Çıktı

İnternet ortamındaki başarının ölçümlenmesinde kullanılan analitik araçlar hakkında yazılmış detaylı bir rehber niteliğindeki “Google Analytics” kitabı Ocak ayı itibariyle raflardaki yerini aldı.

Dikey Eksen yayınlarından çıkan kitapta Google Analytics’in temel özellikleri, çalışma mantığı ve raporlama sistemleri, trafik ölçümleme ve kampanya izleme özellikleri, filtreleme ve sitelerindeki kullanımı, kullanıcı segmentasyonu ve hedef kitle analizinin nasıl yapılacağı ve kampanyanın özelleştirilmesi için Analytics’in sağladığı olanaklar on üç temel bölümde anlatılıyor.
e-ticaret

Google Analytics sertifakaları için ideal

Google Analytics” kitabı aynı zamanda son bölümünde yer alan örnek sorularla, tüm dünyada geçerli Google Analytics sertifikasına sahip olmak isteyenler için vazgeçilmez bir kaynak niteliği taşıyor. Sosyal medya, SEO, Google AdWords’le reklamcılık ve e-mail pazarlama çalışmalarının verimliliğini ölçümleme hakkında da bilgiler veren kitapla Analytics hakkında bilmeniz gereken tüm detaylara hakim olmanız mümkün.

On yılı aşkın süredir sektörün önde gelen firmalarında üstlendiği yöneticilik görevlerinin yanı sıra Bahçeşehir Üniversitesi’nde de öğretim görevlisi olarak çalışmalarını sürdüren Yalçın Parmaksız’ın yazdığı kitap, Google Analytics’i merak eden ve öğrenmek isteyen herkes için bir başucu rehberi olacak.

Kitabın Adı: Google Analytics

Kitabın Fiyatı: 20.00 TL

Yazar: M. Yalçın Parmaksız, http://www.myparmaksiz.com/

Kitap Kategori: Bilgisayar/Programlama

:: Google Analytcs ile ilgileniyor musunuz?

yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Google Analytics Kitabı Çıktı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  nerden nasil alabilirim?

 2. SDN Okuru dedi ki:

  pdf’si çıkar bir kaç yıla. beleş okuruz. hem google analystic’in kitabımı olur. bildiğin sayaç. ne yazmışlar o kadar merak ettim.

 3. tabiihab dedi ki:

  hayırlı olsun

 4. sdelta dedi ki:

  Reklammmlarrr

 5. SDN Okuru dedi ki:

  çok merak ettim online olarak satın alamıyor muyuz

 6. SDN Okuru dedi ki:

  sosyal medya severler için güzel bir kitaba benziyor

" Google Analytics Kitabı Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Analytics Kitabı Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Analytics Kitabı Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "