Okunma

Google+ Babasız Kaldı


25 Nisan 2014 Cuma 11:00
Google+ Babasız Kaldı

Google’ın en önemli figürlerinden biri olan Vic Gundotra, 8 yılı aşkın süredir çalıştığı internet devinden ayrılma planlarını açıkladı. Google+ Bölüm Başkanı olarak görev yapan Vic Gundotra, şirketin gözü gibi baktığı ve yaygınlaşması için büyük çaba harcadığı sosyal medya girişiminin geleceğiyle ilgili akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Üstelik Google’ın için sosyal medyada sıkıntı bununla bitmiyor. TechCrunch haberine göre Google’ın sosyal medya projesi yalan olmak üzere! Habere göre Google, artık sosyal medyada Facebook ya da Twitter ile Google+ üzerinden rekabet etmeyi düşünmüyor. Hatta Google+ için “her Google ürününe entegrasyon” çalışmaları bile çok yakında sonlanabilir.

Söylentiye göre Google, 1.000 ila 1.200 çalışanını başka bölümlere kaydıracak, örneğin Hangouts ekibi Android tarafına kayacak ve bunu Google+ fotoğraf ekibi izleyecek. Bu gelişmelerden, Google’ın geleceğini Google+ yerine Android’e kaydırdığı söylenebilir. Son bir not: Google+ projesi sona ermeyecek, sadece şirketin odak noktası olmaktan çıkacak.

:: Google+ kullanıyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Google+ Babasız Kaldı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Herkes kendi işini yapacak. Arama motoru devi olman sosyal medya devi olana rakip çıkabileceğin anlamına gelmez. Sosyal medya işi google’a 2 gömlek büyük gelir. Bilmediğin işe girersen verirler boyunun ölçüsünü, böyle popondaki yamaya baka baka gidersin.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Kullanıyorum harika

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Sadelikten uzak saçma animasyonlu menüler karmaşık ayarlar entekgrasyon adı altında karışıklık iyi bir arama motoru olmasan yuzune bakan olmaz biliyorsun demi Google+

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Sırf Google kullandırtmak için Google’ın bütün servislerine soktular bu illeti. Hesabımı bile silmiştim ama sırf youtube için mecbur kullanıyorum. Profilimde hiç birşey yok 😀

 5. SDN Okuru dedi ki:

  google nin yaptıgı her zaman ki bitirdiği sosyal ağ sitesi oldu. Gereksiz yere daha kimse bilmeden oyun gibi eklenti getirerek hiç bir yere oturamadı sönüp gitti.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Kullanıyorum

 7. haqy dedi ki:

  Şu yotube’u rahat bıraksınlar da, ne yapıyorlarsa yapsınlar. Entegrasyon diye resmen içine ettiler.

 8. keyloger dedi ki:

  Resim yedeklemek için kullanıyorum, kotayı biraz arttırsalar iyi olacak yoksa flickr’a geçebilirim her an

" Google+ Babasız Kaldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google+ Babasız Kaldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google+ Babasız Kaldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "