Okunma

Google Çevrimdışı Kullanımı Genişletti


06 Mart 2009 Cuma 11:23
Google Çevrimdışı Kullanımı Genişletti

Google masaüstüne iyice yayılmaya kararlı görünüyor. Gmail‘e çevrimdışı erişimin ardından şimdi de Google Takvim herkesin çevrimdışı erişimine sunuldu. Yaklaşık bir ay kadar önce Google Apps kullanıcısı işletmeler ve okullar ile sınırlanan bu özellik, artık Google Gears‘ı bilgisayarına kurmuş olan her Google hesap sahibine açıldı. Takvimi nasıl çevrimdışı kullanabileceğinizi, daha önce hazırladığımız bu yazıda adım adım görebilirsiniz.

:: Google Takvim’i çevrimdışı kullanmaya başladınız mı?

Bilgi İçin : Google Takvim
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Çevrimdışı Kullanımı Genişletti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Çevrimdışı Kullanımı Genişletti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Çevrimdışı Kullanımı Genişletti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "