Okunma

Chrome Güncellemeleri Tam Gaz Sürüyor


21 Mayıs 2009 Perşembe 17:58
Chrome Güncellemeleri Tam Gaz Sürüyor

Google Chrome geliştirici kanalı 2.0.181.1 sürüm güncellemesi yayınlandı. Yerelleştirme ve çökmelere karşı düzeltmeler içeren yeni sürümde, arayüzün bazı hataları da giderilmiş görünüyor.

Tarayıcı bileşenlerinden WebKit 530.11’e, V8 1.2.4.1’e ve Gears 0.5.21.0 sürüme güncellenirken, Google Chrome 2.0.181.1 sürümde uzak masaüstü performansında da gelişim gözleniyor.

Google Chrome Dev kanalı güncellemesini tarayıcınızın içinden yapabileceğiniz gibi, tarayıcıyla ilk kez tanışacaksanız Google Chrome‘u kurduktan sonra, Google Chrome Channel Changer ile istediğiniz kanalı seçebilirsiniz.

:: Google Chrome’u indirin.

:: Google Chrome Channel Changer aracını indirin.

:: Chrome kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Chrome
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Chrome Güncellemeleri Tam Gaz Sürüyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    1 numarasın

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Gelecegin Tarayıcısı geliyor…

" Chrome Güncellemeleri Tam Gaz Sürüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Chrome Güncellemeleri Tam Gaz Sürüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Chrome Güncellemeleri Tam Gaz Sürüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "