Okunma

Google Chrome’da Geçmişe Hükmedin


01 Mayıs 2009 Cuma 09:47
Google Chrome’da Geçmişe Hükmedin

Google Chrome 2.0.177.1 sürümü, geliştiricilere özel Dev kanalında yayınlandı. Bazı hataları düzenleyip, arayüze ayar çeken güncelleme sayesinde, geçmişte yaptığınız aramaları daha kolay görüntüleyebiliyorsunuz.

Örneğin ShiftDelete.Net üzerinden yaptığınız bir aramayı görüntülemek için, Chrome’un omnibox adlı adres çubuğuna ShiftDelete.Net yazmaya başlayın ve Tab tuşuna basın. Aranan kelimeler ve önerilerin yanı sıra, geçmiş aramalar da görüntülenecek.

Chrome’u Dev kanalından ön sürümleriyle takip etmek için, Google Chrome‘u indirdikten sonra, Chrome Channel Changer ile Dev seçeneğine geçmeniz gerekiyor.

:: Google Chrome’u indirin.

:: Google Chrome Channel Changer’ı indirin.

:: Chrome’un gelişimini yeterli buluyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Chrome
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Chrome’da Geçmişe Hükmedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Chrome’da Geçmişe Hükmedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Chrome’da Geçmişe Hükmedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "