Google’dan akıllı gözlükler için North hamlesi


30 Haziran 2020 Salı 22:32
Google’dan akıllı gözlükler için North hamlesi

Google akıllı ve giyilebilir ürünler için yatırım yapmaya devam ediyor. Şirket yakın bir zaman önce, Focals akıllı gözlüklerinin üreticisi North’u satın aldı. Akıllı gözlük noktasında yüzü bir türlü gülmeyen Google, arama motoru tarafındaki başarısını giyilebilir teknolojide yakalayamamış olsa da yine de farklı yolları denemekten de geri kalmıyor.

Google akıllı ve giyilebilir ürünler için North hamlesi

Google bugün, 2012 yılında akıllı ve giyilebilir donanımlar için başlangıç olan ​​gözlük şirketi North’u satın aldığını duyurdu. Güçlü bir teknolojiyle yola çıkan şirket maalesef istediği ivmeyi yakalayamamıştı. Yine de Google tarafından satın alınan şirket teknoloji devinin Kanada ofisinde çalışmalarına devam edecek.

Henüz satın almayla alakalı detaylı bilgiler ortaya çıkmamış olsa da ilerleyen süreçte yeni ürünlerin geliştirileceği tahmin ediliyor.

Google-akilli-ve-giyilebilir-urunler-01

Google, North adlı şirketi satın almasını ”güçlü teknolojik temele” sahip olması olarak gösteriyor. Şirketlerin birleşmesinin en önemli sonucu ise kesinlikle VR başlıklar ve akıllı gözlüklerin Google tarafında geliştirilmesinin hızlanması ve daha fonksiyonel hale gelecek olması gösteriliyor.

Focals 2.0 akıllı gözlükleri noktasında yeni bir gelişmenin olmayacağını belirten şirket yine de yeni geliştirilecek akıllı giyilebilir ürünlerin olacağına işaret ediyor ve heyecanlandırmaya yetiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’dan akıllı gözlükler için North hamlesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’dan akıllı gözlükler için North hamlesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’dan akıllı gözlükler için North hamlesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme
  2. 2 iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog! iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog!
  3. 3 Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım?
  4. 4 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  5. 5 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  6. 6 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  7. 7 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  8. 8 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  9. 9 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  10. 10 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar