Okunma

Google Earth ile Zamanda Yolculuk


28 Mart 2009 Cumartesi 18:04
Google Earth ile Zamanda Yolculuk

Google Earth yazılımı bütün dünyayı sadece bir internet bağlantısıyla tepeden görmemize yarıyor. Gelişmiş yer imi özellikleriyle gelen program diğer kullanıcılarla da etkileşimli bir platform kurmuş oluyor. Google Earth tarafından sunulan en yeni özellik ise, geçmişe yolculuk. Kullanıcılar Google Earth üzerinden, eğer daha eski kayıtlar varsa, 50’li yıllardan bugüne kadar uydu görüntülerine erişebiliyorlar.

:: Google Earth yazılımını indirmek için tıklayın.

:: Dün sana bir uydudan baktım, aziz İstanbul, dediniz mi?

Bilgi için: Google Earth
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Earth ile Zamanda Yolculuk”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    xD

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bizim ev ne hikmetse 5 senedir boş bir arsa olarak gözüküyor ilk önce güncellesin sonra hava atsın geçmişide gösteriyoruz diye (:

" Google Earth ile Zamanda Yolculuk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Earth ile Zamanda Yolculuk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Earth ile Zamanda Yolculuk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "