Okunma

Google Earth’ten Bir Yenilik Daha!


16 Temmuz 2009 Perşembe 06:49
Google Earth’ten Bir Yenilik Daha!

Google, en favori yazılımlarından biri olan Google Earth‘te bir yenilik daha yaptığını duyurdu. Google Earth’te artık kişisel haritalama sistemi olacak. Bunun için My Favorite Places adını verdiği bir yenilik Google Earth’te bizleri bekliyor. Buna göre artık dilediğimiz yerleri favorilerimize ekleyebileceğiz.


Google Earth ile İstanbul semalarında dolaşmak mümkün.

My Favorite Places (Favori Yerlerim) özelliğini, iGoogle‘ın bir eklentisini gibi düşünebilirsiniz. Nasıl ki iGoogle’a yeni temalar ekleyebiliyor, kendi istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz, My Favorite Places de bu mantıkta olacak.

:: Google Earth’ü tüm özellikleriyle kullanıyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Earth’ten Bir Yenilik Daha! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Earth’ten Bir Yenilik Daha! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Earth’ten Bir Yenilik Daha! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "