Okunma

Google Files önemli bir özellikle güncellendi!


09 Aralık 2018 Pazar 11:00
Google Files önemli bir özellikle güncellendi!

Google tarafından, Android işletim sistemi için resmi olarak sunmuş olduğu bir dosya yöneticisi olan Google Files, önemli ve kullanıcılar tarafından talep edilen bir özellikle güncellendi.

Google Files güncellendi

2017 yılına kadar Google, Android işletim sistemi için resmi bir dosya yöneticisi sunmamaktaydı. Android Marshmallow sürümünden sonra, basit de olsa dosyalarınıza göz atabileceğiniz, indirilenler uygulaması ile bütünleşik olarak sunulan dosya yöneticisi sistemle birlikte sunulmuş olsa da, “Files by Google“, 2017 yılında ilk defa ayrı bir uygulama olarak mağazada yerini aldı.

Üçüncü parti dosya yöneticilerini reklam barındırmaları veya benzeri sebeplerle kullanmak istemeyen kullanıcılar, Google Files uygulamasına yöneliyorlar. Hala bazı önemli eksikliklere sahip olan uygulama, yeni aldığı güncelleme ile eksikliklerden bir diğerini daha kapattı.

Bugün yayınlanan güncelleme ile artık Google Files uygulaması, OTG desteğine sahip. Bu sayede, OTG üzerinden bağladığınız cihazların içeriklerini, direkt olarak Files ile görebilmektesiniz.

Google Files 2

Daha önce almış olduğu güncellemeler ile dahili medya oynatıcısı gibi özelliklere kavuşan Files, bakalım bundan sonra alacağı güncellemeler ile ne gibi yenilikler sunmaya devam edecek.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Google Files önemli bir özellikle güncellendi!”

  1. Anonim dedi ki:

    çöp bir uygulama

  2. Anonim dedi ki:

    Haber içeriğini okumadan yorum yapıyorum ama bu program hiç bir halta yaramaz telefonda boş yer kendisi kaplıyor. Sil deyincede silmiyor silmiş gibi yapıyor. Özellikmiş teh teh 🙂

  3. boncukablaeray54 dedi ki:

    Hiç kullanışlı bir uygulama değil.

" Google Files önemli bir özellikle güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Files önemli bir özellikle güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Files önemli bir özellikle güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "