Okunma

Google Firebase Yenilendi


18 Mayıs 2016 Çarşamba 20:30
Google Firebase Yenilendi

Google bugün I/O 2016 etkinliğinde, Firebase’in yeni sürümü hakkında detaylar sundu; görünüşe bakılırsa yeni sürüm mobil geliştiriciler için daha iyi araçlar sunacak.

Google, 100 binin üzerinde geliştiriciye ev sahipliği yapan Firebase’i 2014 yılında satın aldı. Arama motoru devi aradan geçen yaklaşık iki yıllık sürenin ardından iOS, Android ve web uygulamalarında çalışacak Firebase’in yeni bir SDK’sını piyasaya süreceğini bildirdi.

Bu araçlar daha çok geliştiricilerin ilgisini çeken kriterler bazında kullanıcıları sınıflandıracak. Bazı Firebase araçları, kullanıcıların herhangi bir kod yazmadan hedeflenen bildirimleri gönderebilmesi için bulut mesajlaşması içerecek. Ayrıca bulunan hataların çabuk rapor edilmesini ve üzerinde çalışılmasını sağlayan Firebase crash yeniliği de mevcut.

Araçlar meydana gelen arızalardan kullanıcıların haberdar olmasını sağlayacak. Bunların yanı sıra, Firebase ‘uzaktan yapılandırma’ da bir diğer yenilik. İşlevi ise uygulama deneyimlerini oluşturma ve test etme olacak.

::Bir Geliştirici olarak Google Firebase’i kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Firebase Yenilendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    En sonun da beklenen yenilikler ***** icin ton la kod yazmaktan sıklmıştık artık.brawo google

" Google Firebase Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Firebase Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Firebase Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "