Okunma

Google Firefox’a Ayak Uydurdu


14 Temmuz 2009 Salı 20:23
Google Firefox’a Ayak Uydurdu

Mozilla’nın Firefox 3.5‘e geçişinden bu yana çeşitli uyumsuzluklarla karşılaşan kullanıcılar, alıştıkları servislerin yeni sürüme yükseltilmesini dört gözle bekliyor. Nihayet Google Gears kullanıcıları da, Firefox 3.5 ile yaşadıkları uyum sorununu geride bıraktı. Zira güncellenen çevrimdışı tarayıcı eklentisi Google Gears, artık Firefox 3.5 uyumlu.

Google Gears’ın da oyuna dönmesiyle, Offline Gmail, Offline Google Takvim ve benzeri Gears araçları artık Windows ve diğer işletim sistemleri için kullanmak mümkün.

:: Google Gears kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Gears
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Firefox’a Ayak Uydurdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Firefox’a Ayak Uydurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Firefox’a Ayak Uydurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "