Okunma

Google Fotoğraflar Hakkında Her Şey


28 Mayıs 2015 Perşembe 18:00
Google Fotoğraflar Hakkında Her Şey

Google‘ın en yeni ürünlerini tanıttığı Google I/O 2015 konferansı devam ediyor. İşte Google I/O 2015‘te tanıtılan Google Fotoğraflar hakkında her şey.

Fotoğrafları Sınırsız Depolama Alanında Saklayın

Google Fotoğraflar ile çektiğiniz fotoğraflar anlık olarak Drive depolama alanınızda saklanır. Bu şekilde fotoğraflara her cihazdan erişebilirsiniz. Ayrıca yapılan açıklama ile Google Fotoğraflar‘da depolama sınırı yok. İstediğiniz kadar fotoğrafı Google Fotoğraflar ile saklayabilirsiniz.

Fotoğrafları Düzenleyin

Google Fotoğraflar uygulaması ile fotoğraflarınızı gelişmiş ayarlar ile düzenleyebilirsiniz. Çeşitli efektler ve filtreler ile en az Snapseed kadar başarılı bir uygulama olan Google Fotoğraflar, kolaylıkla kullanılabiliyor.

Fotoğraflarınızı Klasörlere Ayırın

Google Fotoğraflar‘ın gelişmiş seçme yetenekleri sayesinde onlarca fotoğrafı iki hareketle seçebilir, istediğiniz klasöre kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Android, iOS ve Web’den Erişin

Google Fotoğraflar uygulamasını Android ve iOS‘te mobil uygulama aracılığı ile, ayrıca web sayfası aracılığı ile kullanabilirsiniz. Uygulama linkleri yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

Google Fotoğraflar hakkındaki açıklamalar şimdilik bu kadar. Diğer Google I/O 2015 haberlerine aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

:: Google Fotoğraflar uygulamasını beğendiniz mi?
yazarCaner Sönmez

Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 yorum - “Google Fotoğraflar Hakkında Her Şey”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bu uygulamadan fotoğrafları sildigimizde ve uygulamayı kaldirdigimizda tekrar senkronize etmedigimizde ve zaman geçtikten sonra bu programı yükledigimizde bazı fotoğraflar hala görünür mü üstelik silince 60 günü beklemek mi gerekiyor kalkması için böyle birşey var mi? Yardımcı olursanız sevinirim

 2. ConfickerBelasi dedi ki:

  10 teknik ön izleme 10074 arka plan ayarýnda internetten daha fazla arka plan resmi al diyordu.

 3. ConfickerBelasi dedi ki:
 4. ConfickerBelasi dedi ki:

  yüksek kalite olursa internetini sömürcem demek.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bu uygulamayi google play den indir diyorum ulkeniz icin gecerli degil uyarisi veriyor acaba bir cozumu var mi ? 🙁

 6. Ümitt dedi ki:

  Þimdi kurdum ve karþýma iki seçenek çýktý "Orjinal" ve "Yüksek Kalite (Sýnýrsýz Depolama)" Orjinal kotanýzdan düþer diyor. Orjinali seçersek Drive’a Yükseði seçersek baþka yere mi depolayacak onu anlamadým.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Birde TANITIMINI YAPTIĞINIZ lİNKLERİNİ VERSENİZ ÜRETİCİ KAYNAKLI BU ŞEKİLDE ATIP TUTMAYA BENZİYOR BU SİTE KURULDUĞUNDAN BERİ BİR NUMARALI TAKİPCİSİYİM AMA GİDEREK AMATÖRLEŞME GÖRÜYORUM O KADAR İYİ BİR EKİBİN NEDEN BU KADAR BOŞLADIĞINI ANLAMIYORUM.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  isteyene link buldum şuan kullanıyorum. Geliştiriciler içinmiş //*****

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Sınırsız? Baaak bu harika işte bebeğim 🙂

 10. ConfickerBelasi dedi ki:

  kullanýyorum :

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Şimdiki Fotoğraflar uygulaması içindekileri yeni Fotoğraflara taşıyacak mıyız yoksa Android M güncellemesi ile otomatik aktarılacak mı?

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Windows Phone yine yok.

" Google Fotoğraflar Hakkında Her Şey konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Fotoğraflar Hakkında Her Şey ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Fotoğraflar Hakkında Her Şey ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "