Okunma

Google, Geleceğini Bu Tarihte Açıklıyor


17 Ekim 2011 Pazartesi 18:46
Google, Geleceğini Bu Tarihte Açıklıyor

Google I/O olarak adlandırılan geliştiriciler konferansı, için yeni yılın tarihi belli oldu. 24-25 Nisan 2012‘de San Fransisco‘da gerçekleştirilecek olan etkinlik, internet üzerinden canlı olarak yayınlanacak  ve firmanın sahip olduğu teknolojilerin geleceğine dair önemli noktalar paylaşılacak.

Geçtiğimiz yıl, internet üzerinden izleyenler ve diğer ülkelerde yapılan genişletilmiş konferanslar da dahil olmak üzere toplamda 1 milyon kişi bu etkinliğe katılım sağladı.

Kayıtlar yakında

Google I/O 2012‘ye kayıt olmak sizi ne kadar yakından ilgilendiriyor bilmiyoruz ama yine de söyleyelim; henüz kayıt için gerekli olan sayfa hazır değil.

Katılım için talepleri almaya başlayacak olan Google I/O’nun geçen seneye ait video ve fotoğraflarını izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

:: Google’dan beklentileriniz nelerdir?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google, Geleceğini Bu Tarihte Açıklıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google, Geleceğini Bu Tarihte Açıklıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google, Geleceğini Bu Tarihte Açıklıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "