Okunma

Google Görevler uygulaması yayınlandı!


25 Nisan 2018 Çarşamba 23:59
Google Görevler uygulaması yayınlandı!

Gmail tasarımının yenilenmesinin yanı sıra Google’ın sunduğu bir diğer yenilik ise Google Görevler ( Google Tasks ) uygulaması oldu. Temelde yapılacak işlerin not alınmasını sağlayan uygulama ile verimliliğin artırılması hedefleniyor.

Android ve iOS kullanıcıları ile buluşan uygulama, Gmail ve Google Takvim entegrasyonu ile diğer uygulamalara karşı ciddi bir avantaj sunuyor. Adından da anlaşılacağı üzere uygulama ile kendinize bir görev listesi oluşturabiliyorsunuz.

Google Görevler ( Google Tasks ) uygulaması neler sunuyor?

Sade ve hoş bir tasarıma sahip olan Google Görevler, işlevsellik tarafında ise oldukça gelişmiş özellikler sunuyor. Gmail arayüzünde Görevler bölümüne sürüklediğiniz önemli bir e-posta iletisine doğrudan ulaşabiliyorsunuz.

Google Görevler

Uygulamayı kullanarak oluşturduğunuz görevleri, alt görevlere ayırabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra önemli işlemler için görevlerinize ayrıntı ekleyebiliyor ve unutmak istemediğiniz işler için görevlerinize bir son tarih atayabiliyorsunuz.

Google Tasks

Kısaca özetlemek gerekirse, Google hizmetleri ile senkronize olan Google Tasks uygulaması, Gmail veya Takvim’in web sürümünde oluşturduğunuz görevleri, hareket halindeyken istediğiniz cihazdan görüntüleyebilmenizi sağlıyor.

iOS için Görevler uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Android için Görevler uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

:: Google’ın yeni uygulamasını beğendiniz mi?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Görevler uygulaması yayınlandı!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Karışık sadelesmesi gerek

  2. Anonim dedi ki:

    1 sene sonra fişini çekerler.

" Google Görevler uygulaması yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Görevler uygulaması yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Görevler uygulaması yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "