Okunma

Google Hesabınızı SMS ile Kurtarın


26 Haziran 2009 Cuma 08:24
Google Hesabınızı SMS ile Kurtarın

Google, hesap şifresini unutanlar için yeni bir şifre kurtarma seçeneği daha sundu: SMS ile kurtarma. Artık cep telefonunu Google hesabı ile ilişkilendirip, hatırlatma kodunu SMS ile mobil cihaza istemek mümkün. Ne yazık ki servis şimdilik sadece ABD sınırları içinde çalışıyor.

Dolayısıyla Google hesabınızı kurtarmak için gerekli ayarlarda halen ikinci e-posta ve güvenlik sorusuna bağlıyız. Yine de SMS ile şifre kurtarma özelliğinin, yakın zamanda hem diğer ülkelere, hem de diğer internet servislerine yayılacağını umuyoruz.

:: Sizce SMS ile hesap kurtarma güvenli bir yöntem mi?

Bilgi İçin : Google
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Hesabınızı SMS ile Kurtarın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    arkadaşlar haber TÃœrkiye den kullanıcıları henüz ilgilendirmiyorken, neden sitenizde heyecanla deklare edilmekte?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Gmail kadar iyisi yok. Arayüzü değiştirmediler kullanıcı tepkileri sert olur diye. Temalar sundular, seçme hakkı var. Labs’ta gelişen özellikler kullanıcılara seçme şansı tanıyor. Geliştirilen özellikleri dayatmıyorlar, sunuyorlar, isteyen seçiyor istediğini. Hızlı. Reklamsız.. Kesinlikle diğer eposta sağlayacılarından kat ve kat daha iyi.

" Google Hesabınızı SMS ile Kurtarın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Hesabınızı SMS ile Kurtarın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Hesabınızı SMS ile Kurtarın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "