Okunma

Google Home Hub özellikleri


09 Ekim 2018 Salı 18:36
Google Home Hub özellikleri

Akıllı ev asistanı Google Home Hub tanıtıldı. Amazon Echo, Facebook Portal ve diğer akıllı ev asistanları ile rekabet edecek olan, Google Asistan destekli Home Hub, bizlere ne gibi yenilikler vaat ediyor ve diğer asistanlardan farklı neler sunuyor, sizler için haberimizde detaylandırıyoruz.

Google, Home Hub ile evlerimize konuk oluyor!

Google, tamamen Google Asistan ile çalışması için hazırlamış olduğu Google Home Hub’ı duyurdu. Home Hub, önceki nesil Google Home cihazından farklı olarak dahili bir ekranla geliyor. Google Asistan ile uyumlu bir şekilde çalışan Home Hub ile, eviniz akıllanıyor.

Evinizin çeşitli yerlerine yerleştireceğiniz Home Hub cihazlar,  tüm evinizi kontrolü altına alıyor. Home  Hub, odaların sıcaklıklarından, eve gelen ziyaretçilere kadar evinizdeki her şeyi akıllılaştırarak kontrolünüzün altında tutmayı hedefliyor.

google home hub

Diğer akıllı ev asistanlarının aksine Home Hub herhangi bir kamera ile gelmiyor. Sebep olarak ise, gizliliğinizin korunması için böyle bir tutumda bulunulmuş olunduğu belirtildi.Google home hub

Dijital çerçeve olarak Home Hub

Bugüne kadar, Home Hub’ın piyasaya çıkmış en iyi dijital çerçeve olduğunu iddia eden Google, dijital çerçevelere yeni bir soluk getiriyor. Ortam ışığına göre, ekran parlaklığını ve fotoğrafların renklerini değiştiren Home Hub, Google Fotoğraflar’dan almış olduğu güçle, fotoğraflarını incelemeyi seven kullanıcılara keyifli dakikalar vaat ediyor.

google home hub ev kontrolü

Home Hub, sahip olduğu hoparlör ve ekran ile, sizlere kolayca müzik çalabilmek, Youtube’dan video oynatabilmek veya Google Play Movie’den hızlıca film açabilmek için her daim hazırda bekliyor.

Mobil cihazlar için hazırlanmış Home Hub app ile, telefonunuzla da evinizi gerçek zamanlı olarak kontrol edebilmenize imkan sağlayan Home Hub, evinizdeki ışıkları, televizyonları ve kablosuz bağlantı özelliği ile yönetilebilecek her türlü cihazı da bu uygulama vasıtasıyla kontrol etmenizi sağlıyor.

google home hub app

Tabii ki Home Hub’un sesli bir asistan olması, onu bir tablet olarak kullanamayacağınız anlamına gelmiyor. Dahili ekran, dokunmatik desteği ile gelmekte. İhtiyacınız olan tüm denetimlere hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için Google, Home Hub için ayrı bir arayüz geliştirmiş.

Bugünden itibaren ön siparişe açılmış olan Home Hub, 149 dolar fiyat etiketi ile 22 Ekim’de kullanıcıların karşısına çıkmaya hazır.

google home hub 3Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Home Hub özellikleri”

  1. Anonim dedi ki:

    herşeyimzi kontrol etmek istiyor google ,sinsi planları var.

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bedava yav.

" Google Home Hub özellikleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Home Hub özellikleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Home Hub özellikleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "