Okunma

Google+ için GT Racing Motor Academy


21 Aralık 2011 Çarşamba 09:05
Google+ için GT Racing Motor Academy

Facebook‘ta çıkardığı NOVA oyunu ile beraber sosyal ağlarda çok oyunculu FPS oynu oynamamızı sağlayan Gameloft, Google+ için yeni bir oyun yayınladı.

Android ve iOS‘dan tanıdığımız GT Racing Motor Academy adlı oyun, Google+ kullanıcıları için sosyal ağa eklendi. Google+‘daki 3D uyumlu ilk HTML5 oyunu olan GT Racing Motor Academy, çalışmak için Chrome ve Firefox tarayıcılarını istiyor. Internet Explorer ve Safari’de çalışmayan oyun, yüksek sistem istiyor.

1.8 GHz çift çekrideli işlemci, 2GB RAM, 512 MB ekran kartına sahip sistem isteyen oyun, akıcı çalışmak için daha iyi sistemlere de gereksinim duyuyor.

:: Tarayıcılardaki oyunların gelişmesini neye bağlıyorsunuz?

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google+ için GT Racing Motor Academy konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google+ için GT Racing Motor Academy ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google+ için GT Racing Motor Academy ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "