Okunma

Google, iOS için ofis uygulamalarını güncelledi!


28 Kasım 2017 Salı 11:00
Google, iOS için ofis uygulamalarını güncelledi!

Google tarafından Docs, Slides ve Sheets ofis uygulamaları iPhone X ve iOS 11 ile daha iyi çalışmaları amacıyla güncellenmiş durumda. İşte, güncellemelerin uygulamalara getirdiği yenilikler.

Google Docs, Slides ve Sheet güncellendi!

Bundan böyle Google ofis uygulamaları daha Apple amiral gemisinin 5.8 inç boyutundaki çıkıntılı ekranı için destek sunuyor. Ek olarak, iOS 11 ile birlikte gelen sürükle ve bırak işlevini de iPad cihazınızda bu uygulamalarla kullanabileceksiniz. Böylece çoklu görev anlamında da eliniz güçleniyor. Tahmin edeceğiniz üzere hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri de güncellemesinin sağladıkları arasında yer alıyor.

Google

YouTube uygulamasının batarya sömürüsüne dur diyen şirket, bakalım Gmail ve Haritalar uygulamalarını da iPhone X ile uyumlu hale ne zaman getirecek?

:: iOS için Docs indir (App Store)

:: iOS için Sheets indir (App Store)

:: iOS için Slides indir (App Store)

:: Belgelerinizi açmak veya düzenlemek için hangi uygulamaları tercih ediyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Google, iOS için ofis uygulamalarını güncelledi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google, iOS için ofis uygulamalarını güncelledi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google, iOS için ofis uygulamalarını güncelledi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "