Okunma

Google katlanabilir telefon trendine göz kırptı!


15 Mart 2019 Cuma 07:00
Google katlanabilir telefon trendine göz kırptı!

Son zamanlarda pek çok akıllı telefon üreticisi, katlanabilir telefon trendine yoğun ilgi gösteriyor. Tasarımları ile dikkat çeken katlanabilir telefonlar, yüksek fiyatlar ile cepleri yakıyor. Geçtiğimiz günlerde sızan bir patente göre, Google da katlanabilir telefon piyasasına giriş yapmak isteyen markalardan biri. Google katlanabilir telefon patenti ile bu trende dahil olabilir!

Google katlanabilir telefon ile karşımıza çıkabilir!

Huawei ve Samsung‘un katlanabilir telefon modellerini tanıtmasının ardından diğer markalarda benzer ürünlerini piyasaya sunacaklar gibi duruyor. Görünüşe göre Google da bu konuda dışlanmak istemiyor.

Google’ın patenti bazı noktalarda Motorola‘nın katlanabilir telefon patentleri ile de benzerlik gösteriyor diyebiliriz. Şu an için detaylar bakımında çok yetersiz olsa da fikir edinmek açısından yeterli sayılabilir. Patente kamera, port ve delikler gibi bazı detayların henüz eklenmemiş olduğu görülüyor.

Google her ne kadar bu piyasaya giriş yapmak istese de bu şu an için pek kolay olmayabilir. Katlanabilir telefon piyasasında rekabet gittikçe artacak gibi gözüküyor.

Google’ın bu durumun üstünden gelmesi için iddialı bir ürünle piyasaya çıkması gerekir. Yine de bu patentin defalarca değişebileceğini aklımızda tutalım. Google sonunda bambaşka bir ürünle de karşımıza çıkabilir.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google katlanabilir telefon trendine göz kırptı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google katlanabilir telefon trendine göz kırptı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google katlanabilir telefon trendine göz kırptı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "