Okunma

Google Kişileri Herkese Açıldı


06 Mayıs 2009 Çarşamba 06:30
Google Kişileri Herkese Açıldı

Google Kişileri’ni sadece Gmail’de e-posta attığınız adreslerden ibaret sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Bundan böyle Google’ın ayrı olarak açtığı Kişiler sayfasına, Gmail kullanmayıp sadece bir Google hesabı bulunan internet kullanıcıları da giriş yaparak, isim ve ayrıntılarını düzenleyebilecek.

Outlook, Hotmail ve Yahoo gibi diğer benzer uygulamalardan kolaylıkla aktarma yapabilen servis, web üzerinden kişi yedekleme işlevi de görüyor. Siz de Google Kişileri sayfasına giderek kayıt olabilir ya da mevcut Google hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

:: Google Kişiler servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Kişiler
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Kişileri Herkese Açıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Kişileri Herkese Açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Kişileri Herkese Açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "