Okunma

Google Kişileriniz Yeni Adresinde


30 Mart 2009 Pazartesi 07:00
Google Kişileriniz Yeni Adresinde

Geçen yılın eylül ayında kullanıma giren Google Kişiler web sayfasına bugüne kadar mail.google.com ile başlayan bir alt alandan erişmek mümkündü. Kişisel bağlantıların e-posta ile sınırlandırılamayacağını anlayan Google, yeni ve çok daha akılda kalıcı bir web adresiyle Google Kişilerinizi “manşete taşıdı”.

Artık Google Kişilerinize erişmek için tek yapmanız gereken www.google.com/contacts adresini kullanmak. Buradan, tıpkı daha önce olduğu gibi servislerden bağımsız olarak Google kişilerinizi yönetebilir, yeni kişiler ekleyebilirsiniz.

:: Google Kişiler sayfasını sıklıkla kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Kişiler
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Kişileriniz Yeni Adresinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Kişileriniz Yeni Adresinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Kişileriniz Yeni Adresinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "