Okunma

Kriz Google’ı Vurur mu?


07 Aralık 2008 Pazar 21:33
Kriz Google’ı Vurur mu?

İnternet devi Google, küresel krizden etkilenmiş durumda. Tabii Google işe son verme gibi bir harekette bulunmadan öne farklı bir yola gidiyor: Şirket içinde yaratılan “Google özerk bölgesi” yaşam tarzı terk ediliyor. Çalışanlara sunulan ücretsiz atıştırma konusunda kısıntıya giden Google, işten artmaz dişten artar düsturu çerçevesinde çalışanlarının iş saatlerinin beşte birini kendilerinin sahibi olduğu projelere yönlendirmeleri konusundaki iznini de geri çekiyor. Bundan sonra Google‘da çalışma yine bir itibar kaynağı olmaya devam edecekse de eskisi kadar tatlı olmayacağı kesin.

:: Google batarsa dünyada şirket kalır mı?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kriz Google’ı Vurur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kriz Google’ı Vurur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kriz Google’ı Vurur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "