Okunma

Google Maps Güncellendi


03 Aralık 2009 Perşembe 20:36
Google Maps Güncellendi

Symbian’lı akıllı telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği üçüncü şahıs yazılımlardan olan Google Maps, yeni versiyona güncellendi. 3.3 sürüm numarasına sahip olan güncelleme, kapatılan hatalar, geliştirilmiş senkronizasyon yetenekleri gibi özellikler taşıyor. Ancak hiç şüphesiz Google Maps 3.3 ile birlikte gelen en güzel yenilik, konum yedekleme ve eşleme işlemi.

Uygulama artık favori konumlarınızı, Google hesabınıza yedekleyebilmenize olanak tanıyor. Bu sayede, uyumlu tüm mobil cihazlardan, favori konumlarınıza kolaylıkla erişebileceksiniz. Bunun yanı sıra, bilgisayarda kullandığınız, çeşitli yazılımlarla etiketlediğiniz konumları da yine senkronizasyon adımıyla görebilecek, ve eşleşme sağlayabileceksiniz.

Google Maps 3.3 sürümünü m.google.com/maps adresine, mobil cihazınızdan erişerek uyumlu versiyonu doğrudan indirebilirsiniz.

:: Konum etiketlemesi kullandığınız bir Google özelliği mi?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Maps Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Maps Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Maps Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "