Okunma

Google Maps’e Konuşun


18 Haziran 2009 Perşembe 07:07
Google Maps’e Konuşun

Google Maps‘in Android ile birlikte kullanılan sürümüne sesli komutlar ve Google Transit bilgilerine mobil cihazlarından erişim desteği eklendi. Android platformundaki cihazları kullananlar, bundan böyle sadece aramak istedikleri adresi telaffuz ederek sonuçlara ulaşabilecek.

Henüz Türkçe Yok

Şimdilik Amerikan, Avustralya ve İngiliz aksanlarını algılayabilen servise ayrıca dükkan saatleri, ücretler ve görüşler de katıldı. Ayrıca Google Transit sayesinde gezi yönergelerine 250’nin üzerinde şehir için erişmek artık mümkün. Bakalım Android platformunda elini iyice güçlendiren Google’a rakipleri nasıl bir yanıt verecek.

:: Google aynı güzellikleri diğer mobil cihazlara da yapar mı?

Bilgi İçin : Google Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Maps’e Konuşun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Maps’e Konuşun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Maps’e Konuşun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "