Okunma

Google Night Sight başka cihazlarda çalıştırıldı!


27 Ekim 2018 Cumartesi 11:00
Google Night Sight başka cihazlarda çalıştırıldı!

Geçtğimiz haftalarda, yeni Google cihazlarının tanıtıldığı etkinlikte Pixel 3 cihazlarda çalışması için tasarlanan Night Sight kamera modu, başka cihazlarda da çalıştırıldı.

Google Night Sight özelliği başka cihazlara uyarlandı!

Yeni nesil Pixel cihazların sahip olduğu Night Sight özelliği, geliştiricilerin çabalarından kurtulamadı ve başka cihazlarda da çalıştırıldı. Özelliğin yayınlandığı ilk günden beri geliştiriciler tarafından durmadan yapılan uyarlama çabaları, sonunda ilk meyvelerini vermeye başladı.

İlk olarak Pixel ve Pixel 2 için çalıştırılabilen özellik, daha önceden yapmış olduğu Google Kamera uyarlamaları ile tanınan XDA adlı sitede, Arnova8G2 adı altında kayıtlı olan geliştirici tarafından  bir adım daha ileriye taşındı. Arnova8G2, Night Sight’ı ilk defaPixel cihazları dışında çalıştırabildi.

Şu anda bu özelliğin One Plus 6, Essential Phone ve Xiaomi Mi 5 üzerinde çalıştırılabildiği doğrulandı. Bu cihazlardan birine sahipseniz veya kendi cihazınızda çalışıp çalışmadığını yine de kontrol etmek isterseniz, uygulamayı buradan edinebilirsiniz.

(Not: Uygulamanın üçüncü parti olmasından dolayı, uygulamanın güvenli olup olmaması konusunda bir garanti veremiyoruz. Yaşanabilecek muhtemel olaylar karşısında, sorumluluğun kendinizde olduğunu unutmayın.)Night SightYakın zamanda, destekli cihaz listesini çok hızlı bir şekilde genişleteceklerini tahmin ediyoruz.

Night Sight nedir?

Google etkinliğinde Pixel 3 ile tanıtılan bir mod. Yapay zeka kullanılarak karanlık fotoğrafların ışıklandırmaları düzenlenmekte ve ortaya herkesi şaşkınlık içerisinde bırakmayı başaran sonuçlar çıkarmakta.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Google Night Sight başka cihazlarda çalıştırıldı!”

 1. Anonim dedi ki:

  Oneplus 3’te kusursuz çalışıyor.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Mi5 için uyarlanmış olanı le max2 cihzımda çalıştırdım

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  HTC U11PLUS DA ÇALIŞMADI 😩

 4. mapavrili dedi ki:

  Note 4 de deneyen oldu mu

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  One plus 3t de bile çalıştı

 6. Anonim dedi ki:

  One Plus 5 de çalışmadı

" Google Night Sight başka cihazlarda çalıştırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Night Sight başka cihazlarda çalıştırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Night Sight başka cihazlarda çalıştırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "