Okunma

Google, Groupon’a Rakip Oluyor!


21 Ocak 2011 Cuma 07:35
Google, Groupon’a Rakip Oluyor!

Son dönemde ülkemizde de büyük bir çılgınlık haline gelen günlük fırsat sitelerinin dünyada bir numarası olan Groupon geçtiğimiz ay içerisinde Google’ın hedefindeydi.

Google, Groupon’u satın almak için yaptığı yaklaşık 6 milyar $’lık teklifin reddedilmesinden sonra bu işi kendisi yapmaya karar verdi. (Google, Groupon’u İkna Edemedi)

Google Offers günlük teklifleri bu şekilde yapacak

Google’dan Teklifler

Mashable adlı sitede yer alan habere göre, Google Offers adını alacağı belirtilen hizmet Google hesabı bulunan kişilere çeşitli günlük fırsatlar sunacak.

Yapılan açıklamaya göre Google yetkilileri günlük fırsatlar için küçük işletmelerle iletişime geçmeye başlamış durumda.

Google Offers’ın ne zaman kullanıma sunulacağı henüz bilinmiyor. Google’ın çok sayıda güçlü rakibin bulunduğu bu alanda başarılı olup olamayacağını ise zaman gösterecek.

:: Günlük fırsat sitelerinden faydalanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google, Groupon’a Rakip Oluyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Google belli bir seviyeye gelecektir ama groupon u kısa vadede geçebileceğini sanmıyorum. Ama yapacağı satışlar yinede milyar dolar seviyelerinde olacaktır.

" Google, Groupon’a Rakip Oluyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google, Groupon’a Rakip Oluyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google, Groupon’a Rakip Oluyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "