Okunma

Google oyun ağı kurarak Steam’e rakip olacak!


04 Mayıs 2018 Cuma 00:17
Google oyun ağı kurarak Steam’e rakip olacak!

Google oyun ağı kurma yoluna gidiyor. Diğer bir taraftan , Google bu hamlesiyle sosyal platformlara odaklanabilmek üzere bir girişimin yolunu açıyor.

Yapılan proje hakkında henüz net bir bilgi olmamakla birlikte, Google sosyal oyun girişiminin hangi amaçla yapıldığı da tamamen soru işareti durumunda.

Google oyun projesi yolda!

Google’ın yeni projesi için genç bir isim olan Michael Sayman seçildi. Daha önceleri Facebook bünyesinde 17 yaşındayken stajyer olarak çalışan Sayman, sonrasında Alphabet Inc. bünyesinde görev almıştı.

google oyun

Arkadaşlar arasında oynan mobil oyun etkinliklerine yönelik olan bu projenin, henüz yapım aşamasında olduğunu bildiren Google sözcüsü, henüz projenin deney aşamasında olduğunu sözlerine ekledi.

Google Plus‘ın etkisini günden güne kaybetmesiyle birlikte, şirket farklı alanlarda bu açığı kapatmak istiyor. Kurulacak platformun sosyal medya olarak görülecek olmasındaki en büyük neden de zaten Google Plus’ın düşen grafikleri.

Bu yeni sosyal medya platformuna telefon numarası aracılığıyla üye olunacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

:: Google bu kulvara girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google oyun ağı kurarak Steam’e rakip olacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google oyun ağı kurarak Steam’e rakip olacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google oyun ağı kurarak Steam’e rakip olacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "