Okunma

Google Pay yeni özelliklere kavuştu


01 Ekim 2018 Pazartesi 00:49
Google Pay yeni özelliklere kavuştu

Google’ın ödeme çözümü olan Google Pay, bugün yeni özelliklerle donatılarak kullanıcılara sunuldu.

Google Pay güncellendi

Google’ın 2018 başında Android Pay ve Google Wallet yerine yeni hayata geçirmiş olduğu servis, bugün aldığı güncelleme ile çok daha kullanışlı hale geldi.

Yeni gelen özelliklere baktığımızda ilk göze çarpan kısmın, para gönderebilmeniz veya isteyebilmeniz için yeni eklenmiş gönderme sekmesi olmuş olduğunu görüyoruz. Bu sekme ile çok kullanışlı bir özelliği daha kullanıcılarla buluşturan Google, ödeyeceğiniz tutarı beş kişiye kadar paylaştırma seçeneğini eklemiş.

Bir diğer yeniliğe baktığımızda ise, sadakat kartları için destek eklenmiş. Bu sayede yanınızda indirimlerden yararlanmak için ekstra kart taşıma zorunluluğunuz ortadan kalkmış oluyor.

Son olarak yapılmış olan diğer bir değişikliğin ise, eklenmiş olan kartların daha kolay yönetilebilmesi için konulmuş ayarlar olduğunu görüyoruz.

Maalesef henüz ülkemizde kullanılamayan Google Pay’in, ne zaman Türk kullanıcıları tarafından kullanılabilek hale getirileceği konusunda herhangi bir bilgi mevcut değil.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Pay yeni özelliklere kavuştu”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Apkmirordan indirebilirsiniz

  2. sireno52 dedi ki:

    Birde Google Play’de uygulamalar puanlama sırasına göre diziler en yüksek puanlı ile en düşük puan alan uygulamaları göre bilsek iyi olurdu

" Google Pay yeni özelliklere kavuştu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pay yeni özelliklere kavuştu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pay yeni özelliklere kavuştu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "