Okunma

Google Pixel 2’ye erteleme şoku!


24 Ekim 2017 Salı 04:00
Google Pixel 2’ye erteleme şoku!

Google’ın geçtiğimiz hafta resmi tanıtımını gerçekleştirdiği Pixel 2 modeli için üzücü bir haber geldi ve cihazın teslimatının ertelendiği resmi olarak duyuruldu. Görünüşe göre Pixel 2‘nin beyaz modeli bir süre daha gecikecek.

Pixel 2 neden ertelendi?

Pixel ailesinin ilk kez tanıtıldığı dönemde de benzer problemler yaşayan ve Pixel ile Pixel XL modellerini sahiplerine ulaştırmakta oldukça zorlanan Google, Pixel ailesinin en yeni üyesinin beyaz renk seçeneği konusunda da kabus görüyor.

Zira Pixel 2‘nin beyaz modeli için ön sipariş veren kullanıcılara Ekim ayı içerisinde bir tahmini teslimat tarihi belirtilmişti. Fakat bugün yapılan açıklamayla birlikte bu tarihin Kasım ayının son günlerine çekildiği görüldü.

pix

Google bu erteleme haberini ön sipariş verenlerin e-posta adreslerine gönderdiği bir bildiri ile açığa çıkarırken, ertelemeye aşırı bir tepki gelmemesi adına da ücretsiz Live Case kodu dağıtılacağını belirtti. Bu kodun ayrı bir e-posta ile iletildiğini de hatırlatalım.

Bu ertelemenin arkasında yatan sebep ise gizli tutuluyor. En azından şimdilik Google tarafından resmi bir açıklama yapılmadı ve ön sipariş verenlerin neden bir aydan daha uzun bir süre beklemek zorunda kalacağı belirtilmedi.

:: Google’ın bu ertelemesini neye bağlıyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Pixel 2’ye erteleme şoku! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel 2’ye erteleme şoku! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel 2’ye erteleme şoku! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "