Okunma

Google Pixel 2 hakkında yeni detaylar!


12 Nisan 2017 Cuma 04:30
Google Pixel 2 hakkında yeni detaylar!

Google’ın geçtiğimiz yılın sonuna doğru kullanıcılara sunduğu Pixel serisi akıllı telefonları, cihazlarda yaşanan bağlantı problemleri ve yüksek fiyat politikası nedeniyle hedeflenen başarıyı gösteremedi.

Bir yandan cihazlarda meydana gelen sorunları gidermeye çalışan Google, diğer yandan ise yeni akıllı telefonu Pixel 2 üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Google’ın Kıdemli Yazılım Mühendisi David Zeuthen’in, Walleye kod adına sahip olan bir akıllı telefonu test ettiğini açıkladığını geçtiğimiz ay sizlere duyurmuştuk.

Google, üç yeni Pixel ile kullanıcıların karşısına çıkacak!

Google’ın, bu yıl üç yeni Pixel modeli ile kullanıcıların karşısına çıkacağı iddia ediliyor. Pixel 2 modeli Muskie, Pixel 2 XL ise Walleye olarak adlandırılırken, serinin üçüncü telefonu Taimen model adı ile ortaya çıktı.

17-05/11/google-pixel.jpg

Geekbench 4 sonuçlarında ortaya çıkan Google Taimen, 1.9 GHz hızında çalışan Snapdragon 835’in verdiği güç ile tek çekirdek testinden 1804 puan, çoklu çekirdek testinden ise 6248 puan elde etmeyi başarıyor.

Android O işletim sistemi ile çalışan Taimen hakkında daha fazla detay bilinmezken, Google’ın yeni Pixel serisini bu yıl satışa sunacağını doğrulaması, ortaya çıkan raporların doğruluk payını artırıyor.

:: Google’ın Pixel serisi akıllı telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?


yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi’nde eğitim hayatına devam ediyor. Uçaklara olan hayranlığı ve merakı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

13 yorum - “Google Pixel 2 hakkında yeni detaylar!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Almak sor reis

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Tasarım olarak iyilestirilirae satar bir de ucuz olursa xiaomi gibi yapacaksınız önce ucuz verecek sonra piyasa olusturacakainiz

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Google Pixel 2 bir kez daha şanslarını deneyecekler herhalde ama o tasarım ile zor arkadaş…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ya ürünü HTC yapıyor da Google dan habersiz yapıp piyasaya sürüyor ***** markayı kötülemek için bu kadar çabalamayın.Bu ürünleri HTC yapsa da Google'ın talimatları üzerine yapılıyor.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Artık diğer android telefonlar daha doğrusu amiral telefonlar androidin işletim ve stabilite konusunda çok sorun yaşamadığından saf android cihazların piyasada çok tutacağını sanmıyorum heleki bunu htc gibi tasarım ve fiyat konusunu göz ardı eden bir firma üretirse tam bir hayal kırıklığı olur

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Google yeni bir super HAŞAT daha pixel 1 neydiki bu ne ola SUPER PİŞMANLIK

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Tasarımı düzgün olsun bu defa.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  tiklanma ugruna yapilan bos beles bi haber. bosuna 1 dk kaybettim.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Allah askina htc ye yaptirmayin sunu ya

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Gene HTC imal edecekse vay haline 🙂

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Bu çağda, bu kadar imkanlarına rağmen bu tasarım nedir arkadaş!

 12. SDN Okuru dedi ki:

  "Google'ın geçtiğimiz yılın sonuna doğru kullanıcılara sunduğu Pixel serisi akıllı telefonları, cihazlarda yaşanan bağlantı problemleri ve yüksek fiyat politikası nedeniyle hedeflenen başarıyı gö***** bu bilgiyi nereden elde ettiniz acaba?

  Telefonun çok fazla satamamasının nedeni talep azlığından değil üretimin talebi karşılayamamasından olduğu konuşuluyor.

  According to Bloomberg, Google spokeswoman Iska Saric remarked that "The demand for the Pixel phones has exceeded our expectations, which is exciting to see".

Yorum yazın

Geri bildirim