Okunma

Google Pixel 2 kamerası güncellendi


23 Ekim 2018 Salı 16:00
Google Pixel 2 kamerası güncellendi

Geçen haftalarda tanıtılmış olan Pixel 3 ve Pixel 3 XL cihazları ile birlikte güncellenmiş kamera uygulaması, Pixel 2 cihazlar için de kullanıma sunuldu. Bu sabah dağıtımı başlanan kamera güncellemesi ile Pixel 2 kamera özelliklerinde neler değişti, haberimizde detaylandırıyoruz.

Pixel 2 kamera güncellemesi

İlk olarak göze çarpan yeniliğin, yenilenmiş kullanıcı arayüzü olduğunu görmekteyiz. Pixel 3 üzerinde mevcut olan kamera arayüzünün aynısı, Pixel 2’ye de sunulmuş durumda. Yeni arayüzde, iOS kullanan cihazlardan alışkın olduğumuz kaydırmalı mod seçici öne çıkıyor. Daha önceden portre modu gibi, farklı modlara geçebilmek için seçenek işaretleme özelliğinden daha pratik olan kaydırmalı menü, size daha akıcı bir kamera deneyimi sunuyor.

Şimdilik sadece Google Lens kısayolunu ve yeni arayüzü Pixel 2 sahipleri ile buluşturan Google, henüz Pixel 3’te bulunan gece görüşü ve en iyi kare modunu Pixel 2 sahiplerine sunmadı. Bu özellikler, 6.1.013 versiyonlu Google Kamera uygulaması ile, ikinci nesil Pixel cihazlara da gelecek.

Gece görüşü ve en iyi kare özellikleri nelerdir?

Gece görüşü, Google etkinliğinde Pixel 3 ile tanıtılan bir mod. Yapay zeka kullanılarak karanlık fotoğrafların ışıklandırmaları düzenlenmekte.
pixel 2 kamera
En iyi kare modu ise yine yapay zeka kullanılarak, çekmiş olduğunuz fotoğrafların arasında en iyi kareyi otomatik olarak seçen bir algoritma.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Pixel 2 kamerası güncellendi”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Merhaba güzel ujgullama

" Google Pixel 2 kamerası güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel 2 kamerası güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel 2 kamerası güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "