Okunma

Google Pixel 3 Lite tasarımları internete sızdı!


16 Aralık 2018 Pazar 17:00
Google Pixel 3 Lite tasarımları internete sızdı!

Google’ın Pixel serisine ait orta segment cihaz planları, son zamanlarda da sıkça konuşuluyor. Bu cihazla ilgili detaylar, şaşırtıcı bir biçimde halen çok yetersiz. Yine de yabancı bir topluluk, Lite cihazlarla alakalı bazı iddiaları ortaya attı. Evet, cihazları dedik. Çünkü onlara göre Lite modeller en az bir tane çıkacak, ancak yüksek ihtimalle iki adet olmasını bekliyorlar. Google Pixel 3 Lite modelleri, topluluğun iddialarına göre çok yakın zamanda tanıtılabilir.

Google Pixel 3 Lite ve 3 XL Lite!

Bununla birlikte modellere ait, bazı kılıf tasarımları internete sızdırıldı. İddia edilene göre, bu üç boyutlu tasarımların yaratıcısı, bir mobil aksesuar üreticisi. Bildiğiniz üzere bazı mobil aksesuar üreticileri, henüz tanıtılmamış ürünlere öncelikli erişim sağlayabilmekte. Ancak şimdilik sızdırılan bu tasarımlara inanmak için hala bir neden yok. Yani inanmak biraz size kalmış diyebiliriz. Bu tasarımlara öncelikle göz atalım.

Google Pixel 3 Lite

Cihaza ait temel tasarım gövdeleri, önceki sızıntılarla genel anlamda uyuşuyor diyebiliriz. Aynı şeyden, tek kamera kurulumu, arka kasada bulunan parmak izi okuyucusu, ses ve güç butonları dizilimi için de söylememiz lazım. Bunun dışında üst çerçevede bulunan kulaklık girişi ile, alt çerçevede bulunan Type-C yuvasının konumlandırılmaları da benzer noktalarda. Bunların dışında hoparlör ızgaraları da, tanıdık bir şekilde konumlandırılmış.

Cihazlarla alakalı teknik detaylar, internette dolaşmakta. Ancak doğru olduğunu söylemek için hala biraz erken. Pixel 3 Lite ile birlikte tanıtılması beklenen Pixel 3 XL Lite modeli için de, hala tam bir bilgi yok. İlerleyen zamanlarda cihazlarla alakalı daha detaylı bilgilerin gün yüzüne çıkmasını bekliyoruz.

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Pixel 3 Lite tasarımları internete sızdı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel 3 Lite tasarımları internete sızdı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel 3 Lite tasarımları internete sızdı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "