Okunma

Google Pixel 3 üç renkle mi gelecek?


15 Eylül 2018 Cumartesi 13:01
Google Pixel 3 üç renkle mi gelecek?

Google Pixel 3, 9 Ekim‘de yapılacak lansmanda tanıtılacak. Google’ın son olarak yeni telefonlarını tanıtacağı lansman New York ve Paris’te eş zamanlı olarak düzenlenecek.

Lansman öncesi yayınlanan ilk teaser sonrasında ise detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Google‘ın Japonya üzerinde yayınladığı yeni teaser Pixel 3 telefonların renkleri konusunda ipucu veriyor olabilir.

Google Pixel 3 hangi renklerle geliyor?

Yayınlanan bu teaser üç ayrı renkte yayınlanmış. Bu da teknoloji kulislerinde Google Pixel 3 akıllı telefonunun üç renkle karşımıza çıkacağı şeklinde yorumlandı.

Yayınlanan teaserda Coming Soon yazısıyla birlikte üç ayrı renkte Pixel 3 çerçevesi görülüyor. Bu arada bu çerçeve çiziminin Pixel telefonların arka tarafında gördüğümüz ikili renk katmanı şeklinde bölündüğünü söylemek gerekir.

Üç ayrı teaserda da beyaz bir çerçeve kullanılmış ancak bunun telefonun tasarımını ortaya koymak için olduğu düşünülüyor.

Google pixel 3

İlk tanıtım görselinde beyaz çerçeve siyah ve üst kamera kısmı antrasit olan klasik Pixel siyahıyla karşımıza çıkıyor. İkinci görsel ise yine bildiğimiz Pixel beyazı ve arka üst kısım yine daha kirli bir beyazla kaplanmış.

Üçüncü görsel ise en ilginç olanı. Arka planda açık mavi ve hafif daha koyu bir mavi ile karşımıza çıkan bir renk birleşimi görüyoruz.

Ancak beyaz ve mavi olarak görünen telefonların çerçevelerinin iç kısımlarında kullanılan nane yeşili ise ilginç bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Daha önce Pixel 3 XL görsellerinde de güç düğmesinde nane yeşili renginin kullanıldığını görmüştük. Google‘ın bu lansmanda nane yeşili rengini Pixel telefonların ayrıntılarında kullanacağını söylemek mümkün.

Peki siz Google Pixel 3 için ortaya çıkan renk seçeneklerini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google Pixel 3 üç renkle mi gelecek?”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Eğer pixel 3 xl çentiğinin kalınlığı ile alt çerçevesinin kalınlığı aynı olmassa çirkin olur

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bize gelmedikten sonra kaç renk olmuş ne önemi var ki?

" Google Pixel 3 üç renkle mi gelecek? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Pixel 3 üç renkle mi gelecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Pixel 3 üç renkle mi gelecek? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "