Okunma

Google Projeyi Uzattı


27 Ocak 2009 Salı 07:00
Google Projeyi Uzattı

Eylül ayında duyurulan Proje 10 Üssü 100, tamamen normal internet kullanıcılarından gelen ve bir şekilde dünyayı değiştirecek nitelikteki fikirlere Google‘ın toplam 10 milyon dolarlık kaynak sağlaması üzerine kurulu.

Muazzam Katılım

Google ilk duyuruda 100 finalistin belirlenme tarihini 27 Ocak 2009 olarak belirlemişti. Ancak 25 dilde gönderilen 150.000’in üzerinde başvuru, bu tarihin 17 Mart‘a alınmasına neden oldu. Bu tarihte açıklanacak finalistlerin ardından halk oylaması başlayacak.

Siz de 17 Mart‘ta oyunuzu kullanıp, dünyayı değiştirecek fikirlere bir nebze katkı sağlamak istiyorsanız, Proje 10 Üssü 100 sayfasındaki hatırlatıcıya kaydolabilirsiniz.

:: Projeye siz de fikir gönderdiniz mi?

Bilgi İçin : Proje 10 Üssü 100
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Projeyi Uzattı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Projeyi Uzattı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Projeyi Uzattı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "