Okunma

Google Reader’a Yorum Yapın


13 Mart 2009 Cuma 09:50
Google Reader’a Yorum Yapın

Google’ın sevilen RSS okuyucusu Google Reader’a yorum ekleme özelliği geldi. Bundan böyle beslemeleri tanıdıklarınızla paylaşıp, diğerlerinin yazılarına da yorumda bulunabileceksiniz.


Google Reader’a yorum eklenmesi bakalım ne kadar ilgi görecek?

Web uygulamasına Web 2.0 sosyal ağ özelliği getirmeyi hedeflediği anlaşılan Google, Reader’ın dışına çıkmaksızın tartışma ortamı sunarak RSS kullanıcılarına beyin fırtınası yapma imkanı tanıyor.

:: Google Reader kullanıyor musunuz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Reader’a Yorum Yapın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Reader’a Yorum Yapın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Reader’a Yorum Yapın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "