Okunma

Google Reader Şekil Yaptı


06 Aralık 2008 Cumartesi 10:00
Google Reader Şekil Yaptı

Gmail‘den bir süre sonra Google bu sefer de RSS okuyucusu Google Reader‘a yeni bir görünüm kazandı. Beyaz alanların daha geniş yer kapladığı ve mavinin azaldığı yeni görünümü değiştirme kişiselleştirme şansı ne yazık ki yok. Yeni tasarımda istediğiniz bölümleri kenar çubuğuna atarak kendinize yer açabiliyorsunuz. Böylece her açılışta okumadığınız besleme sayısını görüntüleyen sıkıcı bildirimden de kurtulabilirsiniz. Bakalım yeni görünüm, Google Reader kullanıcıları tarafından nasıl karşılanacak.

:: Google Reader’ın yeni görünümünü beğendiniz mi?

Bilgi İçin : Google Reader
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Google Reader Şekil Yaptı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ben pek beğenmedim açıkçası

" Google Reader Şekil Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Reader Şekil Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Reader Şekil Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "