Okunma

Google Referans Programı Başladı


12 Mart 2014 Çarşamba 07:08
Google Referans Programı Başladı

Google tarafından duyurusu yapılan yeni Uygulama Referans Programı, Google Apps for Business kullanımını ofis çevrelerinde yaygınlaştırmayı amaçlıyor. Google’ın kurumsal müşterileri odakladığı iş süreçleri asistanı Google Apps için hazırlanan referans programı ödül sistemiyle yürüyor.

Google Apps kullanımı için arkadaşlarına, ailesine ya da bir iş partnerine tavsiyede bulunan kullanıcılar, referans olduğu kişilerden Apps’e kayıt yaptıran her birey için 15 dolar ödül alıyor. “Referans komisyonu” olarak düşünülebilecek olan bu ödül, doğrudan belirlediğiniz banka hesabına yatıyor.

Resmi Google Kurumsal blogunda yayınlanan açıklamada, “Google Apps müşterilerinin pek çoğu, Hangouts, Drive ya da Gmail gibi araçları kendi müşterilerinden, arkadaşlarından ya da bağlantıda olduğu iş çevrelerinden öğrendi” ifadesi yer alıyor.

İşletme başına 100 kişi gibi bir ödül sınırlamasının olduğu Google Apps referans programında, sadece 120 gün ve üzerinde Google Apps kullanımı için ödeme yapan referanslar kayda alınıyor. Şimdilik sadece ABD ve Kanada‘da geçerli olan uygulamanın başarıya ulaşması durumunda uluslararası ölçekte de kullanılacağını tahmin etmek zor değil.

:: Google Apps kullanıyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Referans Programı Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Referans Programı Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Referans Programı Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "