Okunma

Google Saat yeni özellikler ile güncellendi!


28 Şubat 2019 Perşembe 11:30
Google Saat yeni özellikler ile güncellendi!

Google‘ın ‘saat‘ uygulaması, geçtiğimiz aylarda Spotify desteği ile güncellenmişti. Bu güncellemeyle birlikte en sevdiğiniz müzik ve parçaları, alarm sesiniz olarak seçip kullanma olanağınız bulunuyordu. Yeni güncelleme ile birlikte Google Saat uygulamasında kullanmak istediğiniz müzikleri, başka alternatiflerden de seçebiliyorsunuz. Google Saat yeni özellikler ile karşınızda!

Google Saat yeni özellikler ile karşınızda!

Saat uygulamasına gelen Spotify desteğinin ardından, iki yeni alternatif kaynak daha uygulamaya eklendi. YouTube Music ve Pandora desteği ile birlikte uygulamanın kişiselleştirme seçeneklerinin genişlediğini de söyleyebiliriz. Saat uygulamasında bu servislerden faydalanabilmek için, öncelikle bu servislerin uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Bununla birlikte Google Saat uygulamasının da en son sürümü olan 6.1 sürümünün cihazınızda güncel halde bulunması gerekli.

Google Saat yeni özellikler

Tüm bu adımları gerçekleştiridiğiniz taktirde, Spotify sekmesinin yanında yeni sekmeler de aktif olacaktır. Bu güncelleme ile bu servisleri kullanmak için gerekli adımlar atılsa dahi, iki servis de ülkemiz için şu an kullanılabilir değil. Yine de yurt dışında yaşıyor ya da cihazınızın bölgesini yabancı ülke olarak ayarladıysanız, bu güncellemeyi kullanabilmeniz mümkün.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Google Saat yeni özellikler ile güncellendi!”

  1. Anonim dedi ki:

    Saçma sabaha kadar net açık niye kalsın? Kanserden öleceksiniz çocuğunuz olmayacak.

  2. Usain dedi ki:

    Alt tarafı saat

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Google saat uygulamasını sakın yüklemeyin alarm sabah çalmıyor.

" Google Saat yeni özellikler ile güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Saat yeni özellikler ile güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Saat yeni özellikler ile güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "