Okunma

Google servisleri çalışmıyor!


17 Şubat 2018 Cumartesi 15:08
Google servisleri çalışmıyor!

Google’ın pek çok servisine şu an erişim sorunları yaşanıyor. Sorun, Google tarafından sunulan neredeyse tüm hizmetleri kapsıyor. Youtube ve Google mail hesaplarına erişim problemleri ise en çok yaşanan sorun olarak göze çarpıyor.

Güncelleme: Yaşanan sıkıntı hakkında şirketten bir açıklama gelmese de, şimdilik sorun çözülmüş gibi görünüyor. 

Youtube, Play Store, Drive ve Analytics de dahil olmak üzere, şirketin pek çok hizmetinde erişim sorunları yaşanıyor. Şu an ülkemizde baş gösteren sorunun dünya genelinde mi yoksa ülkemiz özelinde mi olduğu ise bilinmiyor.

Google servislerine erişim sorunu!

Bir süredir Youtube, Play Store, Adwords ve Analytics hizmetlerine erişim sorunu yaşanıyor. Bazı servisler 502 hatası verirken, bazı servisler sayfa yüklemesi yapamıyor.

Youtube erişim sorunu!

Sorun, Amerikan teknoloji devinin arama hizmetinde şu an için gözlenmiyor. Ancak, Youtube başta olmak üzere çoğu serviste erişim sorunları yaşanıyor. Servisler, bazen kısa süreliğine kullanılabilir olsa da çoğunlukla hizmet veremez durumdalar.

Türkiye kaynaklı bir sorun olabilir

Kısa süre önce baş gösteren sorunun kaynağı hakkında henüz hiçbir bilgi yok. Ancak, VPN ile servislere erişmeye çalışan editörlerimiz, daha sağlıklı bağlantı kurduklarını belirttiler.

::Amerikan teknoloji devinin sunduğu servislere erişebiliyor musunuz?




yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google servisleri çalışmıyor!”

  1. Haritalarlll dedi ki:

    Google haritalarda net değilkendi haritalarımı oluşturmıyorum bu yüzden

  2. webbenger dedi ki:

    Google şuan çok sıkıntılı Google Analytics’e bile giremiyordum.

" Google servisleri çalışmıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google servisleri çalışmıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google servisleri çalışmıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "