Okunma

Google Servisleri Elinizin Altında


20 Temmuz 2009 Pazartesi 19:31
Google Servisleri Elinizin Altında

Gmail’den Google Docs‘a, Orkut’tan YouTube‘a kadar, Google servisleriyle içli dışlı oluyorsanız, Firefox’ta tam size göre bir eklenti var: GButts. İstediğiniz Google hizmetini web tarayıcınızın araç çubuğuna düğme veya kayar menü şeklinde eklemenizi sağlayan GButts ile tıkladığınız servisin yeni sekmede ve arka planda açılmasını da belirleyebilirsiniz.

GButts’u Firefox‘a ekledikten sonra, Görünüm – Araç Çubukları – Özelleştir yolunu izleyerek GButts düğmesini bulmanız ve araç çubuğunda(adres satırının bulunduğu kısım) dilediğiniz yere sürükleyip bırakmanız yeterli.

:: GButts eklentisini Firefox’a kurmak için tıklayın.

:: Google servislerinden en çok hangilerini kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : GButts
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Servisleri Elinizin Altında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Servisleri Elinizin Altında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Servisleri Elinizin Altında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "