Okunma

Google Şimdi de Ofislerimize Uğrayacak!


01 Kasım 2010 Pazartesi 16:43
Google Şimdi de Ofislerimize Uğrayacak!

İnternetin son yıllardaki en büyük fenomenlerinden biri haline gelen Google, yepyeni bir projeyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Firma bu sefer, iş yerlerine konuk olacak ve internet kullanıcılarına bu ofisleri tanıtacak!

Google‘ın Avustralya ofisinin resmi blog’undan yapılan açıklamaya göre, Google yetkilileri ilk aşamada Kuzey Amerika, Avustralya, Japonya ve Yeni Zelanda’da birçok iş yerine uğrayacak ve profesyonel fotoğraf çekimleri yapacak.

 

 

Yüksek çözünürlüklü olarak çekecekleri bu iç mekan ofis fotoğraflarını daha sorna Google Places servisi üzerinden internet kullanıcılarına sunacak. “Gelin, ofisinizi tanıtın” sloganıyla duyurulan proje, Google Avustralya ofisi Ürün Müdürü Gadi Royz tarafından “Küçük iş yerleri için büyük fırsat” olarak tanımlanıyor.

İş yerlerinin yüksek çözünürlüklü görsellerine internet üzerinden erişebilecek olan kullanıcılar, iş yerlerinin kurumsallığı hakkında bilgi sahibi olabilecek. Ayrıca iş yeri kapsamının içine restoran ve kafelerin de girmesi dolayısıyla, yabancı bir restorana gitmeden önce de kullanıcılar bu servise rahatlıkla başvurabilecek.

:: Google’ın bu yeni projesini nasıl buldunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Şimdi de Ofislerimize Uğrayacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Şimdi de Ofislerimize Uğrayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Şimdi de Ofislerimize Uğrayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "