Okunma

Google Takvim karanlık mod güncellemesini aldı


21 Mayıs 2019 Salı 15:00
Google Takvim karanlık mod güncellemesini aldı

En popüler takvim uygulamalarından biri olan Google Takvim, aldığı yeni güncelleme ile birlikte nihayet karanlık mod desteğine kavuştu. Neredeyse bütün uygulamalarına, hatta Android işletim sistemine bile, karanlık mod özelliğini ekleyen Google, Takvim uygulamasına da bu özelliği biraz geç de olsa ekledi. Artık Android kullanıcıları Google Takvim karanlık mod özelliğini kullanabilecek.

Google Takvim karanlık mod güncellemesi kullanıcılara sunuldu

Google’ın blog sitesinde duyurulan güncellemede karanlık modun tam olarak siyah olmadığı, grimsi tonlarda olduğunu görüyoruz. Google Takvim‘i eğer ki grimsi tonlarda kullanmak istiyorsanız, bunu uygulamanın kendi ayarlarından etkinleştirebilirsiniz.

google takvim karanlık mod

Ayrıca Android Q sahipleri, Android işletim sistemini karanlık modda kullandıkları sürece, Google Takvim de olmak üzere tüm Google uygulamaları otomatik olarak karanlık moda geçiş yapacak. Tabii uygulamalardaki karanlık mod, bağımsız olarak da ayarlanabilir.

Son güncelleme ile birlikte Google Takvim’de karanlık mod dışında herhangi bir değişikliğin olmadığını da belirtelim.

Eğer ki karanlık modları seviyorsanız, karanlık mod için Google Takvim’in en son güncellemesini yüklemeniz gerekmekte. Güncelleme çoğu kullanıcı için yayınlanmış durumda.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Takvim karanlık mod güncellemesini aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Takvim karanlık mod güncellemesini aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Takvim karanlık mod güncellemesini aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "