Okunma

Google Takviminiz Masaüstünüzde


22 Ocak 2009 Perşembe 08:50
Google Takviminiz Masaüstünüzde

Google, masaüstünde çalışacak yeni bir Google Takvim aracı yayınladı. Google Desktop’un standart takvim aracından daha gelişmiş olan yeni gadget, Google Apps takvimleriyle tam uyumluluk, daha iyi bir arayüz ve üç farklı görüntüleme modu içeriyor.

Ne Varsa Google Desktop’ta Var

Herhangi bir etkinliğe tıklayarak bu etkinlikle ilgili detayları, haritadaki yerini, başlangıç ve bitiş zamanını ve katılımcıları görüntülemeniz yeni Takvim aracıyla mümkün. Google Desktop üzerinden çalışan yeni Google Calendar aracını ister Google Desktop menüsünden(dili İngilizce olarak seçerek), isterseniz de buradan edinebilirsiniz.

:: Google Desktop’ta başka hangi araçları kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Google Calendar
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Takviminiz Masaüstünüzde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Takviminiz Masaüstünüzde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Takviminiz Masaüstünüzde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "