Okunma

Google Ticarete mi Atılıyor?


03 Haziran 2009 Çarşamba 02:38
Google Ticarete mi Atılıyor?

İnternet devi Google‘ın, bu yıl bitmeden önce e-kitap satmaya başlayacağı söyleniyor. Üstelik bu kitaplar PDF tarzı bir indirilebilir formatta değil, online olarak okunabilir halde satılacak. Tarayıcı üzerinden görüntüleyebileceğiniz e-kitapları ayrıca Google Gears ile indirmeniz de mümkün olacak.

Hayli dolambaçlı görünen bu yöntem tutar mı bilinmez, ancak Google, Amazon‘un aksine kendi fiyatlarını koymak yerine, veritabanındaki dijital kitaplar için ücreti yayıncıların belirlemesine izin verecek.

:: Google bu işte başarılı olur mu?

Bilgi İçin : Google Kitaplar
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Ticarete mi Atılıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Ticarete mi Atılıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Ticarete mi Atılıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "