Okunma

Google TV İçin Hazır mısınız?


04 Ekim 2010 Pazartesi 09:05
Google TV İçin Hazır mısınız?

Logitech, Google’ın yeni İnternet TV platformu Google TV’ye sahip olacak yeni ürünlerini 6 Ekim tarihinde düzenleyeceği bir sunumla tanıtacak. (Google TV İçin İlk Adım: Logitech Revue)

Logitech’in daha önceden ortaya çıkan Revue adlı ürünü tanıtması bekleniyor. Bir uydu reciever cihazını andıran Logitech Revue, uyumlu televizyonlara bağlanarak Google TV özelliklerini kullanıcılara sunacak.

Uzaktan kumandanın yanı sıra klavyeye de destek vermesi beklenen cihazın diğer detayları hakkında çok fazla şey bilinmiyor.

 

Logitech, 6 Ekim’de Google TV için geliştirdiği ürünleri tanıtacak

 

Sırada Sony Var

Logitech’ten bir hafta sonra ise Google TV projesinde ismi geçen bir diğer marka olan Sony de dünyanın ilk İnternet TV’si olarak tanımladığı bir ürün tanıtacak.

Google TV projesinde, Logitech ve Sony’nin yanı sıra Intel’in de desteği bulunuyor.

:: Google TV sizce televizyon ile İnternet’i nasıl birleştirecek?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google TV İçin Hazır mısınız? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google TV İçin Hazır mısınız? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google TV İçin Hazır mısınız? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "