Okunma

Google ve Yahoo Avustralya’ya Karşı


16 Şubat 2010 Salı 20:11
Google ve Yahoo Avustralya’ya Karşı

Avustralya hükümetinin çeşitli internet sitelerine erişim engeli getirmesinden sonra Avustralya‘da bazı gruplar hükümete ait resmi internet sitelerini ele geçirmiş ve halk tepkisini ortaya koymuştu. Bu tepkilere şimdi iki büyük arama motoru olan Google ve Yahoo da katıldı. Getirilen bu önlemlerin çocukların internet güvenliği ile ilgili olmadığını ve yeni sorunlara yol açabileceğini söyleyen bu iki dev şirket hükümetin yanlış bir güvenlik yolu izlediğini belirtti.


Avustralya’daki internet yasakları gerginliği giderek tırmanıyor.

:: Google ve Yahoo’nun bu konudaki düşüncelerine katılıyor musunuz?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google ve Yahoo Avustralya’ya Karşı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google ve Yahoo Avustralya’ya Karşı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google ve Yahoo Avustralya’ya Karşı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "