Okunma

Google Yeni Laboratuvarını Açtı


14 Şubat 2010 Pazar 17:27
Google Yeni Laboratuvarını Açtı

Gmail’in sevilen özellikleri bir zamanlar sadece oraya özgüydü: Gmail Labs ile alınan olumlu sonuçlar Google’ın hoşuna gitmiş olacak ki; firma şimdi de Google Maps için bir sanal laboratuvar açtı.

Google mühendisleri tarafından el emeği göz nuruyla hazırlanan bir dizi deneysel özelliği barındıran Google Haritalar Labs, şimdilik sadece “Sürükle ve Zum Yap”, “Havadan Görüntüler” ve “Beta’ya dön” adlı üç özelliği barındırıyor.

Eğer kullandığınız deneysel özellikler hoşunuza gitmezse, {harici|maps.google.com/maps?ftr=0|buraya tıklayarak} Labs ayarları sıfırlayabilirsiniz.

:: Google Haritalar servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : {harici|maps.google.com|Google Haritalar}
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Yeni Laboratuvarını Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Yeni Laboratuvarını Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Yeni Laboratuvarını Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "