Okunma

Google’daki Değişikliği Fark Ettiniz mi?


10 Ocak 2009 Cumartesi 07:30
Google’daki Değişikliği Fark Ettiniz mi?

En son haziran ayında değiştirilen Google‘ın tarayıcı simgesi, popüler adıyla favicon‘u yeni yılda yeni bir şekle büründü. Yapılan etkinlik sonucu kullanıcılardan birçok tasarım önerisiyle karşılaşan Google, içlerinden André Resende tarafından hazırlanan örneği biraz değiştirerek yeni favicon’una kavuştu.

< – Google’ın yeni favicon’u

< – André Resende’nin tasarımı

Ayrıca Google’ın dört rengini dört köşeye yerleştirme fikrini benimsediklerini resmi blog sayfasında belirten Google ekibi, bu fikri çalışmalarında uygulayan Hadi Onur Demirsoy, Lucian E. Marin ve Yusuf Sevgen‘e de teşekkür etti.

:: Yeni favicon’u beğendiniz mi?

Bilgi İçin : Google Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Google’daki Değişikliği Fark Ettiniz mi?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    André Resende’nin tasarımının orjinal hali daha bir güzelmiş bence.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bugün farkettim ben.

" Google’daki Değişikliği Fark Ettiniz mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’daki Değişikliği Fark Ettiniz mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’daki Değişikliği Fark Ettiniz mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "