Okunma

Google’da Görünmez Olun!


01 Eylül 2009 Salı 01:39
Google’da Görünmez Olun!

İnternete gireceğiniz metinlerin ziyaretçiler tarafından okunabilir, ancak arama böcekleri tarafından indekslenemez olmasını istiyorsanız, bunun en kolay yolu şüphesiz yazıları resme çevirmek. TxtNinja adlı servis de tam olarak bu işe yarıyor.

Girdiğiniz metni tek tıkla GIF formatında bir resme çeviren TxtNinja, 6 farklı font ve değişik boyutlar ile renkler ile yazıyı istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlıyor. İster Google‘ın taramalarından kaçınmak, isterseniz de yazının bir bölümüne dikkat çekmek için TxtNinja’yı buraya tıklayarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

:: Bu servisi faydalı buldunuz mu? Görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : TxtNinja
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google’da Görünmez Olun! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google’da Görünmez Olun! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google’da Görünmez Olun! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "